MAG45 jest referencją w zakresie zintegrowanych dostaw

MAG45 již více než 70 let spravuje dodávky pro údržbu, opravy a provoz (MRO) a dodávky materiálu z rozpisek (BOM) pro velké korporace. Dlouhodobými vztahy s našimi zákazníky jsme zavázáni k realizaci neustálých zlepšování.

MAG45 je referencí v oblasti integrovaných dodávek a jsme odhodláni být lídrem a inovátorem na trzích na kterých působíme.

Přinášíme pořádek a transparentnost: dáme vám zpět kontrolu.

We are MAG45

play video

Řešení MAG45

MAG45 má rozsáhlé zkušenosti s optimalizací zdrojů, logistiky a procesů s cílem poskytovat nejlepší řešení integrovaných dodávek ve své třídě.

Naším cílem je prostřednictvím integrovaných dodávek vytvořit jednotný, holistický přístup k údržbě, opravám a výdajům za rozpiskové položky. Toto snižuje celkové náklady na vlastnictví a zvyšuje efektivitu výroby. Zúčastněné strany mají jednotné kontaktní místo a jednotný globální způsob práce. Výsledkem jsou standardizované operace zaměřené na výkon, takže se můžete soustředit na své hlavní činnosti.

"

Trhy

Naše rostoucí portfolio, často nadnárodních klientů, se zaměřuje na high-tech strojírenství, zdravotnické technologie, farmaceutický průmysl, průmysl a FMCG. Díky našim zkušenostem, zaměření a hlubokým znalostem těchto trhů, jsme schopni zvládnout specifické požadavky a výzvy, kterým čelí přední společnosti v těchto oblastech, když spravují kompletní dodávky MRO nebo výdaje na rozpiskové položky.

"

Historie

Společnost MAG45 byla založena v roce 1948 a působila jako interní specialista na zásobování, skladování a logistiku MRO pro nizozemský výrobní gigant Philips. Firma byla v roce 2004 koupena soukromou společností a rychle expandovala a prosazovala služby na poli integrovaných dodávek.

Od roku 2016 je MAG45 součástí dánské společnosti Solar Group zabývající se zajišťováním dodávek a služeb. Společnost má 3 000 zaměstnanců a tržby ve výši 1,9 miliardy dolarů. Společnost Philips jako zákazník a řada našich klíčových dodavatelů jsou s MAG45 od samého začátku.

V roce 2017 jsme se spojili s italskou společností Savone a v roce 2018 jsme oslavili naše 70. výročí.

"
Contact